Extra zde info Maderoterapie a Instalatérství

informace nově o možnosti využití omlazující terapie pleti, nebo i jinak řečeno anticelulitidní terapii. Maderoterapie omlazení pleti. Jedná se o masáže pleti dřevěnými válečky. Extra zde info Maderoterapie a Instalatérství.

Instalatér Ostrava

Super hodnocení - instalatérských prací v Ostravě spokojenost zákazníků po opravách od našich instalatérů topenářů vs madero, ano je to zcela odlišné řemeslo instalatérství topenářství - odpověď.

Potřebujete v Ostravě anebo jinde v Moravskoslezském kraji instalatérské služby? Pak jste na tomto webu správně. Instalatéři Ostrava provádějí instalatérské práce zaměřené na všechny instalatérské obory voda - topení.

Instalatérské a topenářské práce

Výměna umyvadla. Oprava a montáž záchodových mís, oprava splachování. Oprava a výměna kapajícího kohoutku . Výměna prasklé sprchové hadice, výměna odpadních rour a sifonů, čištění odpadů .Výměna těsnění. Montáž a výměna vodovodních baterií. Montáž WC. Montáž vany. Montáž koupelnového nábytku .Instalace koupelnových doplňků. Instalace myček, praček, dřezů. Opravy a výměny topení ,termo ventilů tlakových a expanzních nádob. Drobné instalatérské práce, instalatéři Ostrava. Instalatérství voda topení - havarijní pohotovost.