Výběr řemeslníka není jednoduchý.

Řemeslníci a domácnosti, zkrátka všechna řemesla, od instalatérů po výkopové práce, jsou v dnešní uspěchané době problémem. Výběr je jednoduchý ? Není ani jisté, že objednaný řemeslník dorazí v plánovaném termínu na danou přestavbu (např. koupelna). Velký problém je na Ostravsku, kde je řemeslníků velmi málo, protože jsou tam hlavně horníci. Sehnat „ instalatera Ostrava „ je proto problém.

Také kvalita a zkušenosti řemeslníků.

Katalog pomůže - lidem nejvíce jde nejen o získání řemeslníka, ale také o kvalitní práci. Většina lidí například nezná přesný postup, kterým se instalatér řídí při utahování armatur na nádobí nebo ventilu pračky. Nejen utěsnit, ale přestat fungovat, umět uvolnit a vyměnit, aniž byste museli řezat stěny a obklady v koupelnových dírách (které už nemáte), předělat přívod vody. Také může být voda ve starých železných trubkách, což vás zase komplikuje a prodražuje.

katalog instalatérů

Katalog řemeslníků vám pomůže se zde uvedenými problémy.

Nejjednodušší je, pokud plánujete rekonstrukci koupelny, kuchyně nebo celého domu s předstihem, podívejte se do katalogů řemesel firem řemeslníků jako https://www.ukaz-se.eu/ řemeslníci kde sledujte recenze a ujistěte se, že alespoň dva řemeslníci na postup. Například změna přívodu vody v koupelnách a na toaletách. Protože obvykle v 70 % případů řemeslník změní vaše datum nebo se nedostaví. Každý řemeslník, který plánuje větší akci, jako je přestavba bytu nebo jen kuchyně, bere více zakázek, aby měl práci, lítá z práce do práce, posouvá termíny nebo Udělat trochu pro všechny a pro každého trvá 3x tak dlouho práce. 

 Jediným řešením je dlouhodobé plánování, ověřování a zajištění více možností.